ساخت دستگاه ترموود (کوره ترموود) | فروش | نصب | پشتیبانی

Thermowood Machine

توصیفی مختصر در مورد ساخت دستگاه ترموود ایرانی

کیان ترموود با چند سال سابقه در ساخت دستگاه ترموود بیشترین تلاش خود را میکند که دستگاه را با بهترین اجناس و متریال و با بالاترین کیفیت ساخته و برای فروش و خدمات نصب با قیمت بسیار مناسب و بصرفه به تولید کنندگان عزیز ارائه دهد. همچنین در تلاش است با ارتقای روز افزون کیفیت و شیوه ی مونتاژ کوره ها بتواند در راستای بازدهی هرچه بیشتر دستگاه و تولید چوب های ترموود ایرانی با کیفیت در این عرصه خدمتی را ارائه کرده باشد. این دستگاه را می توان بنا به سفارش مشتری در ابعاد مختلف تولید کرد.
لازم به ذکر است که تولید این دستگاه ها کاری بسیار تخصصی می باشد که اگر بدست کسی سپرده شود که سابقه ی ساختن تعداد زیادی دستگاه را نداشته باشد ممکن است در فرآیند ترموکردن چوب اختلال ایجاد شود و محصول تولید شده کیفیت مد نظر را نداشته باشد و یا اینکه کوره ها و تجهیزات دارای پشتیبانی فنی ضعیفی باشد.

ارتقای روز افزون کیفیت دستگاه ها و پشتیبانی توسط گروه ترموود کیان

 

خدمات تخصصی در خصوص سفارشات ساخت دستگاه ترموود

Machine Services

 
  • برآورد هزینه تعداد مورد نیاز دستگاه
  • تخمین هزینه های سربار دستگاه و تولید به نسبت میزان خروجی
  • ساخت دستگاه ترموود با بهترین متریال
  • نصب و راه اندازی به همراه آموزش استفاده از دستگاه

خواهشمندیم که قبل از ساختن دستگاه با ما در تماس باشید و مشاوره کنید و قیمت ما را با بقیه شرکت ها مقایسه کنید.
جهت هرگونه سفارش از طریق شماره های زیر با ما درتماس باشید

02165410305

09122489299


 
 
Machine details

جزئیات دستگاه ترموود ( کوره ترموود )

 

دستگاه ترموود با توجه به طول چوب ها در طول 6.5 و با دهنه ی لوله مختلف ساخته می شود و تشکیل شده از تعدادی اجزای بسیار مهم نظیر لوله های مایسمان، لوله های آتشخوار، مشعل، فشارسنج و دما سنج متناسب با دمای دستگاه ، شیر اطمینان و تابلو برق میباشد. این توضیح اجمالی فقط برای ارتباط با شما مشتری عزیز بوده و برای ساخت دستگاه ترموود مشتری میتواند هم نمونه دستگاه و هم کارآیی آن را مشاهده کند. ضمناً درمورد دستگاه آموزش و مشاوره کامل داده می شود. کیان ترموود یکی از قدیمی ترین و بهترین ها در صنعت ساخت و ساز دستگاه ترمود ایرانی میباشد.

انواع دستگاه ترموود بر اساس حجم خروجی چوب

1- 6 متر مکعب چوب
2- 12 مترمکعب
3- 18 مترمکعب

این کوره های ترمود برای حجم های مختلف و گونه های مختلف چوب متداول در ایران برای ترموود ساخته می شود.
تمام عملیات دستگاه بطور خودکار و تحت نظر اپراتور دستگاه انجام میشود.

 

لطفاً جهت خرید و نصب دستگاه های ترموود با گروه ترموود کیان در ارتباط باشید تا با استفاده از تجربیات و راه کارهای ما بتوانید بهترین تولید را داشته باشید، بخش تحقیقات بازار ما همیشه در حال به روز رسانی اطلاعات خود درمورد صنعت ترموود کردن چوب میباشد تا بتوانیم بیش از پیش در این صنعت گام های استواری برداریم و با توجه به شرایط اقتصادی موجود خدمتی ارزشمند ارائه دهیم.

 

ترموود کیان - چوب ترمو
ترموود کردن چوب

گالری تصاویر ساخت دستگاه ترموود (کوره ترموود)

Thermowood Machine Pictures